Fräsch, modern och välskött restaurang med trendig inredning och bra läge i Tyresö centrum.
Restaurangen har 2 ingångar, en från centrumet och en från gatan vilket betyder att öppettiderna är inte beroende av centrumets öppettider. Inglasad öppningsbar uteservering är öppen året runt.
Inventarierna och lokalen är i mycket bra skick. Kyl- och frysrum, gasol, ventilation, fettavskiljare finns. Events, musikunderhållning, dans, karaoke som lockar nya gäster.
Fullständiga rättigheter till 01.00, ölförsäljning ca 20 000 liter. Fina recensioner på internet!
Lättarbetad rörelse, stabil hög omsättning med uppåtgående trend. Ytterligare utvecklingsmöjligheter finns. Om du känner igen restaurangen, vänligen prata inte med ägare och personal.
Direktkontakt med säljaren är icke önskvärd
Visning endast genom Viking & Co AB
(Uppgifterna i objektbeskrivningen härrör huvudsakligen från säljaren och kontrolleras av mäklaren endast om omständigheterna ger anledning till detta)